Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Show sidebar
Close

Narożnik „X”

From 1 199,00 
Narożnik "X" to doskonały mebel do wnętrz w nowoczesnym jak i klasycznym stylu. Minimalistyczna bryła zyskuje niepowtarzalny urok za sprawą pikowania oraz prostych, geometrycznych przeszyć na oparciowych poduchach. Drewniane, jasne nogi podkreślają styl narożnika, dodając wizualnej świeżości Produkt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Siedzisko oraz oparcie to połączenie płyty wiórowej wraz z pianką T30, charakteryzującej się bardzo dużym stopniem gęstości. Narożnik jest rozkładany, dzięki czemu sprawdzi się jako bardzo wygodne miejsce do spania. Nie zajmuje wiele przestrzeni, świetnie sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu. Narożnik w wersji standardowej wykonana jest w tkaninie Sawana.
Close

Narożnik ASPEN

From 1 149,00 

ASPEN - Narożnik dla twojego domu!

Narożnik ASPEN jest idealnym produktem nadającym estetyki a zarazem nowoczesności w Twoim domu. Mebel poza praktyczną funkcją spania posiada także pojemnik na pościelCałości wdzięku nadają liczne pikowania wykonane na siedziskach mebla.

Close

Narożnik BERGAMO

From 1 099,00 
Minimalistyczna bryła mebla zyskuje niepowtarzalny urok za sprawą pikowania oraz prostych, geometrycznych przeszyć na oparciowych poduchach. Drewniane, jasne nogi podkreślają styl narożnika, dodając wizualnej świeżości. Narożnik jest rozkładany, dzięki czemu sprawdzi się jako bardzo wygodne miejsce do spania. Nie zajmuje wiele przestrzeni, świetnie sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu.  
Close

Narożnik KORRES

1 449,00 
Potrzebujesz dużego, rodzinnego mebla, na którym każdy znajdzie swoje miejsce? Idealnie, Narożnik KORRES da Ci to, czego potrzebujesz!
Close

Narożnik MALLARD

1 999,00 
Narożnik MALLARD wykonany w tkaninie MONOLITH to okazały mebel, który idealnie sprawdza się w przestronnych wnętrzach, wykończonych w nowoczesnym stylu.
Close

Narożnik MALMO

From 1 049,00 

Narożnik Malmo.

Nowoczesny i elegancki. W swojej prostocie i klasycznej budowie kryje niezwykły szyk i funkcjonalność. Doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu.

 
Close

Narożnik OSLO

From 1 199,00 
Produkt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Siedzisko oraz oparcie to połączenie płyty wiórowej wraz z pianką T30, charakteryzującej się bardzo dużym stopniem gęstości. Narożnik jest rozkładany, dzięki czemu sprawdzi się jako bardzo wygodne miejsce do spania. Nie zajmuje wiele przestrzeni, świetnie sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu.  
Close

Narożnik PERROY

1 649,00 
Narożnik PERROY posiada dwa pojemniki na pościel. To okazały mebel, który idealnie sprawdza się w przestronnych jak i w smukłych wnętrzach.
Close

Narożnik SALVROC

1 979,00 
Narożnik SALVROC posiada pojemnik na pościel. To okazały mebel, który idealnie sprawdza się w przestronnych jak i w smukłych wnętrzach.
Close

Narożnik SCANDI

From 1 199,00 
Narożnik SCANDI to doskonały mebel do wnętrz w nowoczesnym jak i klasycznym stylu. Minimalistyczna bryła zyskuje niepowtarzalny urok za sprawą pikowania oraz prostych, geometrycznych przeszyć na oparciowych poduchach oraz bokach. Drewniane, jasne nogi podkreślają styl narożnika, dodając wizualnej świeżości Produkt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Siedzisko oraz oparcie to połączenie płyty wiórowej wraz z pianką T30, charakteryzującej się bardzo dużym stopniem gęstości. Narożnik jest rozkładany, dzięki czemu sprawdzi się jako bardzo wygodne miejsce do spania. Nie zajmuje wiele przestrzeni, świetnie sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu. Kanapa w wersji standardowej wykonana jest w tkaninie Sawana.
Close

Narożnik SCANDI „U”

From 1 699,00 
Minimalistyczna bryła zyskuje niepowtarzalny urok za sprawą pikowania oraz prostych, geometrycznych przeszyć na oparciowych poduchach oraz bokach. Drewniane jasne nogi podkreślają styl narożnika, dodając wizualnej świeżości Produkt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Siedzisko oraz oparcie to połączenie płyty wiórowej wraz z pianką T30, charakteryzującej się bardzo dużym stopniem gęstości. Narożnik jest rozkładany, dzięki czemu sprawdzi się jako bardzo wygodne miejsce do spania.
Close

Narożnik VELUTTI

From 1 499,00 
Narożnik VELUTTI wyróżnia się pikowanym siedziskiem i dużymi poduszkami oparciowymi. To okazały mebel, który idealnie sprawdza się w przestronnych wnętrzach, wykończonych w nowoczesnym stylu.